Chociaż emocje już opadły, to wspomnienia pozostały, a my przepełnieni pozytywną energią dającą motywację do dalszych działań na rzecz poszanowania godności.
Dziękujemy dyrektorom i kierownikom instytucji, przedstawicielom stowarzyszeń i rodzicom
oraz służbom mundurowym za zapewnienie bezpieczeństwa podczas Marszu Godności 
Wspólnie spędzone chwile dostarczyły nam mnóstwo radości, energii oraz pozytywnych emocji.

