Dnia 14.04.2026r. w ramach świętowania Światowego Dnia Świadomości Autyzmu już po raz czwarty braliśmy udział w Niebieskim Spacerze dla Autyzmu. Dla wytrwałych i aktywnych uczestników spaceru czekała niespodzianka w postaci ciast ze słodką galaretką w kolorze niebieskim oraz projekcja filmu „Za duży na bajki 3” w naszym kinie.